З 1 січня багатодітні сім’ї платитимуть половину абонплати за телефон

— 16 грудня 2009, 15:16

Про це повідомляє у середу прес-служба Державної адміністрації зв'язку.

Зазначається, що 1 січня 2010 року набирає чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей".

Документом передбачено, зокрема, надання багатодітним сім'ям, що мають трьох і більше неповнолітніх дітей, пільг з оплати житлово-комунальних послуг, палива, абонентної плати за користування телефоном (позачергове встановлення квартирних телефонів та абонентна плата за користування квартирним телефоном у розмірі 50% від затверджених тарифів).

Дітям з багатодітних сімей надається також можливість безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Право на пільги мають особи, які занесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄДАРП).

ВІДЕО ДНЯ

Для включення інформації до ЄДАРП, багатодітні сім'ї мають подати до управління праці та соціального захисту населення такі документи: паспорти батьків, свідоцтва про народження дітей, копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру, довідку про склад сім'ї, розрахункові книжки (платіжні квитанції) за послуги.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні