Міліціонери отруїлися речовиною, від якої загинули троє дітей

— 16 грудня 2009, 15:44

Про це розповіли в Центрі громадських зв`язків УМВД України в Миколаївській області, повідомляє УНІАН.

14 грудня в результаті отруєння невстановленою речовиною до лікарні потрапили 6 осіб - членів однієї сім'ї. Троє малолітніх дітей віком 8, 9 і 10 років померли, 16-річна дівчинка перебуває в Миколаївській обласній дитячій лікарні у тяжкому стані. Батьки дітей - 36-річна мати і 47-річний батько залишаються в терапевтичному відділенні Братської ЦРЛ.

На місці події відразу ж почала роботу слідча група, що складається з трьох міліціонерів. Приблизно за годину після того, як вони увійшли до будинку, їм стало зле і їх було доставлено до Братської ЦРЛ.

[L]Як повідомили в ЦГЗ, за попередніми відомостями, отруйні пари виходять від пігулок під назвою "Фаском", призначених для знищення паразитів у складських приміщеннях.

Правоохоронці висловлюють припущення, що при взаємодії з водою або за якихось інших умов пігулки починають виділяти надзвичайно отруйний газ. Висловлюється версія, що малолітні діти грали з цими пігулками, і в результаті сталося сильне отруєння.

В даний час на місці події продовжує роботу слідча група у складі співробітників МНС і прокуратури. Справа перебуває на контролі Миколаївської обласної прокуратури.

Реклама:

Головне сьогодні