Німці назвали найнадійніші машини

— 18 грудня 2009, 11:29

Раз на два роки всі зареєстровані в Німеччині автомобілі мають проходити технічний огляд на спеціалізованому підприємстві - TÜV. Підсумовуючи результати за рік, це об'єднання видає звіт про те, які тенденції є у технічному стані німецьких авто, повідомляє "Німецька хвиля".

Останній звіт ґрунтується на даних огляду семи мільйонів машин. Виявляється, що за цей рік 17,6% перевірених машин не змогли отримати з першого разу жадану печатку TÜV. Це означає, що в них були знайдені технічні дефекти. Загалом, число таких випадків збільшилося на 1% у порівнянні з торішніми даними.

Найкращий результат технічного огляду цього року - в автомобілів німецького виробництва Porsche 911. Лише 1,9% цих машин "провалювалися" на техогляді.

Також позитивні відгуки від інженерів TÜV отримали автомобілі Mazda 2, VW-Golf Plus, Ford Fusion і Mazda 3.

А от найгірший результат - у корейського автомобіля Kia Carnival. Погані результати також у Renault, Peugeot, Chrysler, Seat і Fiat. Щоправда, один французький автомобіль - Renault Modus - таки потрапив у п'ятірку найкращих за технічним станом машин.

[L]Взагалі TÜV зробив досить невтішний висновок: "Ми помітили зв'язок між тим, що в громадян стало менше грошей у кишенях та погіршенням технічного стану автомобілів", - сказали на презентації звіту в Берліні представники TÜV.

Серед головних технічних дефектів автомобілів, зареєстрованих цього року - поламки в освітленні, а також іржавіння важливих несучих частин, передусім у старіших автомобілів. Крім того, багато прогалин було помічено на гальмах та шинах перевірених автомобілів.

Загалом у звіті TÜV-Auto-Report 2010 охоплено 200 марок автомашин.

Реклама:

Головне сьогодні