МЗС шукає на Гаїті трьох українців

5
15 січня 2010

Про це заявили у прес-службі МЗС, зазначивши, що ця робота проводиться у зв'язку зі зверненнями родичів трьох українських фахівців, повідомляє УНІАН.

Так, посольство України у США встановило контакт із місією Організації Червоного Хреста у штаті Вірджинія (США). Серед осіб, доставлених місією Червоного Хреста до функціонуючої на Гаїті лікарні та які мали при собі документи, станом на 14 січня громадяни України відсутні.

Українські дипломати передали Місії Організації Червоного Хреста дані стосовно трьох згаданих українських фахівців. Було досягнуто домовленості, що в разі отримання місією Червоного Хреста на Гаїті будь-якої інформації щодо вказаних осіб, вона буде негайно передана посольству.

Посольство України в США вживає заходів з метою встановлення телефонного зв'язку з членами вертолітної групи з України з тим, щоб отримати інформацію про можливу наявність серед постраждалих внаслідок землетрусу громадян України.

Нагадаємо, на Гаїті у вівторок відбувся потужний землетрус. За останніми оцінками, близько 50 тисяч людей загинуло.powered by lun.ua