Британку, яка надто голосно кричить під час сексу, засудили. Їй загрожує в'язниця

7
25 січня 2010

Раніше суд вже виносив жінці припис за порушення громадського порядку, однак пристрасні стогони після цього не припинилися, повідомляє ВВС.

На гучні звуки, що лунають з будинку 48-річної Керолайн і її чоловіка, встигли поскаржитися сусіди, листоноша, що проходив повз будинок, а також жінка, яка відводила дитину до школи.

Таким чином, розпорядження суду було порушено щонайменше тричі.

В ході одного з слухань сусідка неспокійної подружньої пари Рейчел О'Коннор заявила, що нерідко спізнювалася на роботу, тому що більшу частину ночі не могла заснути через гучні звуки, що лунають за стіною.

"Звук такий, наче вони обидва нестерпно страждають, -сказала вона. - Я не можу його описати. Я ніколи в житті не чула нічого подібного".

Перед винесенням вироку суддя Беотріс Болтон поділилася власними враженнями. "Я прослухала невеликий уривок записів ваших криків і чудово розумію страждання ваших сусідів", - сказала суддя.

"Складність полягає ще й у тому, що нова скарга надійшла буквально на наступний день після винесення судового рішення. Ще через три дні ви порушили його знову, - додала вона. - Крім того, з уривка, що я прослухала, цілком очевидно, що ви не робили ніяких спроб, щоб поводити себе тихіше".

Суддя попередила Картрайт, що якщо та ще хоч раз поведе себе подібним чином, її відправлять до в'язниці.powered by lun.ua