Школярам заборонили носити штани, які оголюють тіло

— 4 лютого 2010, 12:22

Широкі штани на кілька розмірів більше від потрібного, які за американською модою "спадають" та відкривають велику частину нижньої білизни або тіла, відтепер забороняють у Тренто, повідомляє "Німецька хвиля".

Втомившись від "вульгарного видовища", як він назвав цю підліткову моду, директор однієї зі шкіл Італо Панкері заборонив учням їх носити. Тих, хто порушуватиме наказ, будуть карати, зокрема, відсторонювати від занять, зазначив директор у листі до батьків.

Тренто не вперше запроваджує обмеження на одяг учнів. Так, влітку в іншому навчальному закладі були так само суворо заборонені короткі легкі спідниці, топи, шорти та сандалі - як одяг "який більше пасує до пляжу, аніж до школи". Учні повинні приходити до школи у "відповідному вбранні", вважають педагоги.

Цікаво, що мода на штани, котрі спадають, вже піддавалася суворій критиці у кількох країнах світу. Так, в одному з американських міст запроваджений навіть штраф у розмірі 500 доларів за носіння штанів, які занадто спадають.

Медики також висловлювались проти цієї моди. Утім, вона не зникає. Цьому є два пояснення, припускають соціальні психологи: по-перше, таку моду встановили виконавці-кумири підлітків, по-друге, вона дозволяє похизуватися білизною відомих марок.

Реклама:

Головне сьогодні