ДАІ буде й далі використовувати "Візири", ще й посилить нагляд

— 10 лютого 2010, 11:25

Про це заявили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

Як зазначається у повідомленні, Державтоінспекція не планує більше закупати прилади "Візир", однак усі наявні прилади залишаться на оснащенні підрозділів ДАІ.

На даний час прилади "Візир" використовуються інспекторами ДАІ під час нагляду за дорожнім рухом та фіксації правопорушень.

Департамент ДАІ планує обладнати дороги України стаціонарною апаратурою фотофіксації. Уже існує проект, яким визначено 5 тисяч місць розташування такої апаратури. Вона фіксуватиме проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на зустрічну смугу та перевищення швидкості.

Отримана інформація буде оброблятися автоматично та надходити на сервер Державтоінспекції. Застосування такої системи дасть змогу уникнути спілкуванню працівників ДАІ з водіями, що виключатиме корупційні дії, а також притягувати до відповідальності усіх без винятку порушників, не зважаючи на посадові привілеї.

Для реалізації проекту необхідні значні кошти, тому "в ідеальному варіанті це станеться через один-два роки".

Нагадаємо, у вівторок УНІАН з посилання на журнал "Бізнес" повідомив, що департамент ДАІ відмовляється від використання приладів "Візир". У Державтоінспекції заявляють, що на даний час в автоматичному режимі на автошляхах працюють 70 сертифікованих приладів і припиняти їхню експлуатацію ДАІ не планує.

Реклама:

Головне сьогодні