Черкащанам пропонують по 100 гривень за прибирання міста від снігу

— 16 лютого 2010, 11:09

Минулими вихідними забажали отримати сто гривень за прибирання міста від снігу сотні мешканців Черкас, повідомляє УНІАН.

"В суботу на вулицях міста працювало 205 черкасців, а в неділю - 209. За перші два дні за свою роботу вони отримали 35 тис. грн. Нині роботи продовжуються і триватимуть ще кілька днів доти, доки ми не забезпечимо комфортні умови для пересування жителів міста", - заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.

Усі роботи оплачуватимуться зі спеціального фонду.

За словами міського голови, з 13 лютого створено 16 опорних пунктів у мікрорайонах та один координаційний центр у міськвиконкомі. На опорних пунктах усі бажаючі зможуть отримати інвентар, їм поставлять завдання з прибирання, а по завершенні робіт вони отримають гроші. Контроль здійснюватиме керівник опорного пункту та його помічник. Вони ж візуватимуть акти виконаних робіт.

Роботи з очищення міста від снігу триватимуть до кінця тижня.

ВІДЕО ДНЯ

Причиною такої "ініціативи" у Черкасах називають - надзвичайна ситуація, яка склалася у місті.

З початку лютого у Черкасах випала двомісячна норма опадів. Товщина снігу перевищує норму в п'ять разів. За даними метеослужби, у Черкасах кількість води в снігу становить майже 1000 т на га, при нормі 250 т на га.

Реклама:

Головне сьогодні