Студенти заробляють на бурульках та ожеледиці

7
16 лютого 2010

Погана погода дозволяє підприємливим українцям підзаробити. Найбільше бізнес на зимі розповсюджений серед студентів та молоді.

Так, київські студенти під час ожеледиці за грошову винагороду тягають важкі сумки бабусь.

"У мене є кілька постійних клієнток. Ми зідзвонюємося два рази на тиждень, і я допомагаю донести сумки з продуктами з супермаркету додому. Роботи на 10 хвилин - і 5-10 гривень в кишені, за вечір роблю 2-3 такі ходки", - розповіла студентка марина газеті "Сегодня".

А миколаївська молодь запевняє, що за їхніми послугами клієнти стоять в черзі.

"Ми збиваємо бурульки з дахів, розгрібаємо замети біля гаражів чи очищаємо машини від снігу. За одну послугу беремо 10 гривень. Часу займає небагато, зате в день чистими 100 гривень", - хвалиться студентка Катерина Агафонова.

Незвичайний промисел здобув популярність у містечку Конотоп, що на Сумщині.

"Молоді люди на потужній машині канатом витягують водіїв, яких занесло на узбіччя. Беруть за роботу 15 гривень. Набирається до 25 клієнтів на день", - розповів місцевий таксист Ілля.

Готові допомогти водіям і хлопці з Дніпропетровську.

"Наше місто стоїть на пагорбах, тому в погану погоду водії самі не можуть виїхати на гору. Мій знайомий іноді чергує і заробляє 5-10 гривень", - пояснила студентка Олена Хомич.

До речі, водіям лише в радість, що є такі помічники. Так, у Донецьку водії кажуть, що простіше заплатити, ніж самому вирішувати проблему.

"Два тижні тому був страшний снігопад, на одній з вулиць я застрягла на своєму "Опелі". Підбігли двоє хлопців, запропонували підштовхнути, і я швидко вибралася з вибоїни. Заплатила двадцятку", - зізналася донеччанка Олена Римар.