В Україні очікуються паводки середнього рівня – МНС

— 17 лютого 2010, 13:22

Таким є прогноз Міністерства з надзвичайних ситуацій, повідомляє Інтерфакс.

"За нашими даними, паводок буде середнім або вище середнього", - сказав керівник МНС Володимир Шандра в середу.

За його словами, можна чекати подій, пов'язаних із самовільно побудованими будинками поблизу річок, а також недоробками місцевих комунальних служб, наприклад, засміченням водостоків та зливних каналізацій.

При цьому, за словами Шандри, рівень води буде залежати від обсягу опадів та швидкості танення снігу.

Міністр запевнив, що його відомство готове до подолання можливих наслідків паводку: "Можу сказати, що країна до середнього та вище середнього (рівнів) паводка готова".

ВІДЕО ДНЯ

Володимир Шандра також повідомив, що на засіданні уряду в середу ухвалено рішення про виділення 30 млн. грн. Державному комітету водного господарства для забезпечення роботи водних споруд щодо скидання зайвої кількості вод і зниження їх рівня в Дніпровському каскаді.

За інформацією міністра, на сьогоднішній день в цілому в Україні рівень вологи, накопиченої в сніговому покриві, в середньому в 2-3 рази вищий норми, однак надію на уникнення негативних наслідків після танення снігу дає малий і середній рівень вологи в ґрунті і незначне його промерзання.

Нагадаємо, за прогнозом українського Гідрометцентру, в Україні прогнозується близьке до нормального та в окремих областях вище за норму весняне водопілля, але воно не буде катастрофічним.

Реклама:

Головне сьогодні