Американець помстився, врізавшись у податкову літаком

— 19 лютого 2010, 13:42

Драма в Остіні схожа на трагічний фарс: 53-річний Джозеф Ендрю Стек скерував невеликий літак на будівлю міської податкової служби, що сусідує з будівлею ФБР.

Америка знову пережила кошмар терористичної тривоги і з завмиранням серця стежила за повідомленнями. Барак Обама в цей час зустрічався з Далай-ламою і дізнався про інцидент від свого радника.

Міністр національної безпеки Джанет Наполітано негайно виступила з заявою, сказавши, що все в порядку. Одначе два винищувачі F-16 були підняті за тривогою.

Нарешті стало відомо, що Джо Стек, який втомився від податків і переконаний, що він жертва податкової системи, вирішив раз і назавжди покінчити з цим, скерувавши свій літак у будівлю податкової служби.

Журналіст La Repubblica називає чудом той факт, що в результаті катастрофи загинули лише дві людини.

Сталося й ще одне диво, додає він: перед смертельним актом Стек підпалив свій будинок, у якому могли знаходитися дружина і дочка камікадзе, але їм вдалося врятуватися.

Одразу за повідомленням про трагедію в Остіні пролунав ще один сигнал терористичної тривоги: на літаку, що летів з Денвера в Сан-Франциско, нібито була виявлена бомба. Літак здійснив вимушену посадку в Солт-Лейк Сіті.

Джо Стек залишив передсмертну записку в інтернеті: "Правда проста: все заплутано і довго тягнулося".

Самогубець звинуватив у своєму посланні Джорджа Буша і свою колишню дружину, виступив проти "багатої та вульгарної" церкви і панів з Волл-стріт, які отримують величезні бонуси.

За матеріалами InoPressa

Реклама:

Головне сьогодні