10-річна дівчинка вижила після укусу смертельно небезпечної медузи

551
28 квітня 2010

Науковці шоковані, бо досі жодній людині не вдавалося залишитися живою, отримавши таку кількість отрути, пише "The Daily Mail" із посиланням на "ABC news" в Австралії.

Тварина вжалила Рейчел, коли та купалася у річці. Коли13-річний брат дівчинки витягнув її на берег, Рейчел лише встигла сказати йому, що не бачить та не може дихати, і втратила свідомість. Отруйні щупальця медузи усе ще лишалися на її тілі.

Фахівець із зоології та тропічної екології, доцент Університету Джеймса Кука, Джеймі Сеймур каже: "Те, що дівчинка вижила після таких значних укусів, просто нечувано".

Реклама:

"Коли я побачив фотографії поранень, то чесно сказав, що ця дитина не мала б вижити. Я маю на увазі, вони були просто жахливими", - каже експерт.

"Зазвичай, побачити людей, які одержали таку кількість доторків щупалець кубомедузи, можна лише в морзі", - розповідає науковець.

Наразі вчених дуже цікавить, як відбуватиметься надалі одужання Рейчел, і чи матиме її зустріч із отруйною твариною якісь віддалені наслідки.

"Найбільше боялися ушкодження мозку, але її когнітивні навички та тести пам'яті в повному порядку", - запевняє батько дівчинки Джефф Шердлофф.

Він наполягає на необхідності встановлення більшої кількості застережних знаків у тих місцях, де водяться отруйні медузи.

На згадку ж про страшну пригоду Рейчел залишаться численні шрами.

Реклама:


Реклама: