У Табачника планують "збільшувати" маленькі школи

— 25 травня 2010, 16:56

За словами міністра, це пов'язано з тим, що такі школи не в змозі забезпечити достатньо високий рівень освіти, передає "Інтерфакс-Україна".

"Якщо вчитель співу в маленькій школі в решту часу викладає фізику і математику, ми калічимо психіку маленького українця. У Канаді обмеження від місця проживання учня до школи 70 км, а це країна з досить високим рівнем освіти", - заявив Табачник у вівторок у Донецьку.

"У нас зараз в маленьких школах учням на пальцях пояснюють основи інформатики. Так що потрібно комплектувати школи добре, а проблему вирішувати за рахунок програми "Шкільний автобус" для того, щоб кожен українець, який живе в місті чи селі, мав доступ до якісної освіти ", - додав мінстр.

Говорячи про проблеми українських студентських містечок, міністр заявив, що вони відлякують іноземних студентів, які могли б навчатися у нашій країні.

"Розвиток освіти в Україні стримується низьким рівнем інфраструктури студмістечок. Іноземних студентів відштовхують погані умови проживання, відсутність охорони та інше. Притому, що престиж будь-якої країни визначається ринком освітніх послуг. На 1-му місці США - у них півмільйона іноземних студентів на рік, в Росії - 120 тисяч. В Україні зараз, дай Бог, щоб було 40 тисяч студентів (іноземних)", - зауважив Табачник.

Реклама:

Головне сьогодні