Інтернетом користуються 32% українців

— 31 травня 2010, 15:00

За даними компанії InMind, 32% (або 12,6 мільйонів) українців віком від 15 років користуються інтернетом раз на місяць і частіше. 3,2 мільйони з них живуть у шести найбільших містах країни, 4,8 мільйони - в інших містах з населенням понад 50 тисяч жителів, 4,6 мільйони - у містах та селах із населенням менше 50 тисяч осіб.

Такі дані було презентовано під час конференції "Нові медіа - нові можливості", організованої Незалежною асоціацією телерадіомовників (НАМ) та компанією Media marketing mom, пише "Телекритика".

Так, 21% інтернет-користувачів, або 8,2 мільйони осіб користуються всесвітньою мережею щоденно або майже щоденно. Найбільшу частку аудиторії (59%) складають молоді особи 15-29 років. Людей віком від 60 років серед інтернет-користувачів лише 3%.

Найпопулярніший спосіб доступу - підключення на домашній комп'ютер або ноутбук. Цікаво, що, за словами керівника проекту Opinion компанії InMind Івана Дубінського, близько половини жителів сіл користуються інтернетом за допомогою мобільного телефону.

Свої дані щодо кількості та профілю аудиторії також представила компанія "TNS в Україні". За даними її дослідження, користувачами інтернету у першому кварталі 2010-го року були 38% українців віком 12-65 років, що проживають у великих містах (саме через різну генеральну сукупність цифри дослідників відрізняються).

Регулярними (такими, що користуються всесвітньою мережею 2-3 рази на тиждень) користувачами є 32%, а такими, що не уявляють своє життя без інтернету, - 21%.

Найактивнішими користувачами є жителі Києва, північних та південних (курортних) регіонів. Найпасивнішими - жителі Донбасу.

На думку представниці TNS Алевтини Бондаренко, причиною цієї сталої різниці є той факт, що Схід - це пролетарський край, тоді як у Києві, на півдні та півночі представників середнього класу більше.

Реклама:

Головне сьогодні