В Одесі заборонили купатися в морі. Всьому виною нечистоти?

— 1 червня 2010, 17:05

У зв'язку з великими опадами обласна санепідемстанція (СЕС) тимчасово заборонила морське водокористування на міських пляжах Одеси.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-центр СЕС.

Разом із тим, перевищення санітарних норм за мікробіологічними показниками в пробах морської води з 25-го по 28-го травня не виявлено, йдеться в повідомленні.

Співробітники обласної СЕС поки не коментують ситуацію. А 31-го травня головний державний санітарний лікар Одеської області Любов Засипка повідомила, що якість морської води відповідає нормативним показникам.

Купатися на пляжах міста можна буде не раніше кінця тижня, повідомляють фахівці облСЕС.

ВІДЕО ДНЯ

Сьогоднішню заборону на купання в морі пов'язують зі зливовими дощами - вода змила в море багато міського бруду, а також із аварійною ситуацією, що виникла на каналізаційній насосній станції в Київському районі Одеси, про що повідомила прес-служба Управління надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації, внаслідок чого на цій ділянці прибережної зони в море потрапили неочищені стоки.

Як пише одеське видання Таймер, аварія на каналізаційно-насосній станції сталася 28-29 травня через непогоду.

За даними диспетчерської в "Інфоксводоканала", стінка резервуару станції не витримала тиску води, що призвело до затоплення насосного залу станції.

Через це каналізаційно-насосна станція була виведена з ладу, а це у свою чергу призвело до того, що значна частина фекальних мас перенаправилася у зливний колектор, який виходить в море в районі 16-ї станції Великого Фонтану.

Реклама:

Головне сьогодні