В Україні закрито 80% пляжів

— 4 червня 2010, 09:39

Через відхилення в пробах води закрито один річковий пляж у Первомайську Миколаївської області, пляж у селищі Піщане Бахчисарайського району Криму, а також пляжі в Ялті та Одесі.

Ці зони відпочинку перебувають під наглядом санепідемстанції (СЕС), і купання там заборонено. Про це у четвер повідомив на брифінгу після проведення селекторної наради Державної санітарно-епідеміологічної служби головний державний санітарний лікар України Геннадій Рожков, пише УНІАН.

Станом на 1 червня в Україні працювали лише 174 пляжі, тоді як всього у 2010-му році у Криму, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, Севастополі і Києві повинні діяти 900 пляжів і рекреаційних зон.

"Основною причиною того, що пляжі не було відкрито, є неготовність дозвільних документів", - пояснив головний державний санітарний лікар.

Так, за словами Рожкова, у Криму із 336 пляжів на 3 червня працювало лише 156, у Запорізькій області - 31 із 332, у Севастополі і Херсонській області на 1 червня не був відкритий жоден зареєстрований пляж.

ВІДЕО ДНЯ

[L]"У Києві з 12 пляжів працює один пляж - "Дитячий" у Гідропарку, решта не мають дозволів на відкриття, хоча ці об'єкти були обстежені й у лабораторних пробах води відхилень немає", - сказав він.

Головний державний санітарний лікар наголосив, що СЕС постійно контролює якість морської і річкової води.

"На тих пляжах, де в пробах води виявлені відхилення від норми, купання заборонено і проводиться нагляд", - запевнив він.

Нагадаємо, в Одесі з 28 травня закрито 9 пляжів.

"СЕС спрацювала своєчасно. Були виявлені суттєві погіршення якості води в Чорному морі і попереджено населення. Сьогодні купання в морі заборонено. Вчора взяті проби води для лабораторних аналізів, результати будуть завтра. Залежно від результатів, заборону на купання буде знято або продовжено", - сказав Рожков.

Реклама:

Головне сьогодні