Повінь на Західній Україні: за ніч евакуювали сотні людей

— 9 липня 2010, 11:32

У ніч з четверга на п'ятницю через загрозу підтоплення у 12 населених пунктах 5 районів Чернівецької області було відселено 887 осіб, у тому числі 184 дитини.

У Вижницькому, Кіцманському, Сторожинецькому, Герцаївському і Новоселицькому районах для проведення спостереження за рівнями води та забезпечення своєчасного вжиття заходів щодо надання допомоги населенню виставлені рятувальні пости.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на МНС.

Станом на 7.00 9-го липня на Буковині залишаються частково підтопленими 5 населених пунктів, 42 житлові будинки, 4 об'єкти соціальної сфери, 8 господарських будівель.

Також підтоплені 624 підвальних приміщень, 972 дворогосподарства, 652 криниці та 179 гектарів сільськогосподарських угідь. Без газопостачання перебуває 7 населених пунктів.

ВІДЕО ДНЯ

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Державної гідрометеорологічної служби, станом на 4.00 рівень води у річці Прут становить 630 сантиметри (рівень заплави 430 сантиметри), що на 200 сантиметрів перевищує рівень виходу води на заплаву. Урічці Сірет - 459 сантиметри (рівень заплави 600 сантиметри), що нижче заплави на 141 сантиметри.

Вночі у селі Коропець Монастирського району Тернопільської області внаслідок різкого підняття рівня води у Дністрі через сильні опади було проведено евакуацію 52 осіб з 18 приватних житлових будинків у низько розташованій частині села. Всього у селі тисяча 130 будинків.

За повідомленням МНС, обстановка контролюється. Загрози для життя людей немає. Ситуація перебуває під контролем Головного управління МНС у Тернопільській області
Реклама:

Головне сьогодні