Британія обмежує міграцію з-за меж ЄС

6
20 липня 2010

Організаціям, що запрошують на роботу співробітників з-за кордону, встановлено ліміт на кількість працівників, яких вони зможуть привезти до Великобританії в термін до 31 березня 2011 року, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Ліміт розраховано для кожної організації окремо, причому для багатьох з них він складає нуль людей, що означає, що вони зможуть лише продовжити візи вже працюючим на них іноземцям, але не зможуть найняти нових.

Встановлено обмеження і на число висококваліфікованих фахівців, що самостійно переїжджають у Британію в пошуках роботи. Крім того, підвищено вимоги до їхніх заробітків та освіти.

Реклама:

Раніше уряд Британії вже заявляв про намір знизити імміграцію, впустивши до квітня 2011 на територію країни не більш 24 тисяч людей з-за меж Євросоюзу. Це на 5% менше, ніж у поточному році.

Як кажуть у британському Кабінеті міністрів, цей захід тимчасовий і потрібен для того, щоб скоротити число приїжджих, поки новий уряд не розробить правила введення квот на число іммігрантів.

Усіх британських роботодавців, які коли-небудь запрошували співробітників з-за кордону, розділили на дві категорії. Ті, кому не пощастило потрапити в категорію "B", більше не зможуть наймати персонал з-за меж Євросоюзу - принаймні, доти, поки не буде введено нові міграційні правила.

Крім того, встановлено щомісячний ліміт на видачу віз по заявах від висококваліфікованих працівників, що бажають працювати в Британії. Якщо заява задовольняє необхідні вимоги, але не вписується у відведений ліміт, її відкладуть на наступний місяць.

Таким чином, якщо потік бажаючих одержати дозвіл на проживання і роботу у Великобританії не зменшиться, кількість таких "претендентів у черзі", які очікують нової квоти, буде з кожним місяцем лише збільшуватися.

Підвищено і вимоги до претендентів: тепер, щоб претендувати на візу, вони повинні набрати за спеціально розробленою системою не 95, а 100 балів, що означає додаткові вимоги до рівня освіти або доходів кандидата.

Реклама:

Нововведення не торкнуться лише висококваліфікованих фахівців, що мають ступінь MBA або заробляють більше 150 тисяч фунтів на рік (близько 225 тисяч доларів).

Крім того, всі зміни не стосуються до вихідців з країн-членів ЄС: вони, як і раніше, зможуть безперешкодно жити і працювати у Великобританії.Реклама: