Вступну кампанію продовжено на 5 днів - МОН

— 22 липня 2010, 11:00

Офіційне повідомлення опубліковано на сайті відомства. Рішення про продовження вступної кампанії міністерство прийняло, зважаючи на численні звернення абітурієнтів та їхніх батьків.

Цікаво, що напередодні ввечері міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що міністерство може продовжити термін прийому документів тільки деяким вищим навчальним закладам.

"Усі розмови про те, що хтось не встигає подати заяву - це істерика преси та суперактивних батьків. Ближче до закінчення нинішніх термінів ми зберемося з ректорами. І в разі потреби окремим ВУЗам буде дозволено продовжити прийом документів на 5 днів - до 5 серпня", - додав Табачник.

Суперечності між Кабінетом міністрів та Міністерством освіти щодо вступної кампанії стали очевидними з початку цього тижня.

У понеділок з'явилася інформація, що в Кабміні розглядають можливість продовження терміну подачі документів. У відповідь Табачник заявив, що МОН не бачить підстав продовжувати вступну кампанію.

Наступного ж дня на засіданні Кабміну прем'єр Микола Азаров таки доручив Міністерству освіти продовжити строк подачі документів.

Таким чином вже ввечері Табачник заявив, що кампанію продовжать в окремих ВУЗах, а наранок міністерство повідомило про продовження втспуної кампанії буз будь-яких винятків.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні