Visa вмонтувала у свої картки дисплей з клавіатурою

— 22 липня 2010, 17:17

Європейські банки тестують нову карту Visa CodeSure, оснащену рідкокристалічним екраном із клавіатурою, на якій уміщається 12 знаків та букв. Про це повідомляє BFM.ru з посиланням на американський інтернет-портал CardRate.com.

За допомогою клавіатури власник карти, ввівши свій PIN-код, може самостійно генерувати нові захисні ключі для авторизації великих покупок і забезпечення безпеки онлайн-транзакцій.

Зараз для підтвердження таких операцій використовується CVV-код, надрукований на самій карті - один раз у момент її випуску. Саме ці дані зазвичай зчитуються в інтернеті шахраями і використовуються для викрадення грошей з карток.

Аналогічну за своїм функціоналом картку з дисплеєм, але без клавіатури, тестує зараз у Туреччині платіжна система MasterCard Europe.

За розміром нова картка не більша за звичайну - це забезпечується надтонкою батарейкою і застосуванням технології "електронного папера".

Розробники картки стверджують, що термін дії батарейки - близько трьох років (при тому, що звичайні картки з магнітною смужкою випускаються банками на два роки - саме за такий термін смужка зазвичай стає непридатною).

За результатами дослідження пілотного випуску Visa CodeSure 86% європейців, що випробували новинку, більше упевнені у своїй безпеці, користуючись картою при онлайн-транзакціях.

70% власників нової карти мають намір проводити більшу частину операцій в інтернеті з її допомогою.

Реклама:

Головне сьогодні