Тигриця народила трьох дитинчат від лева

12
17 серпня 2010

Бенгальська тигриця на прізвисько Б'юті народила трійню в одному з приватних зоопарків на Тайвані. Вижити вдалося лише двом малюкам, повідомляє ТСН з посиланням на АР.

Про діток, чий батько - африканський лев на прізвисько Сімба, доводиться дбати співробітникам зоопарку - мати відмовилася їх годувати.

Лігри - наукова назва малюків, у зоопарках народжуються дуже рідко, а в природі поява таких тварин взагалі неможлива - адже тварини живуть на різних континентах.

Фото з сайту ТСН

Новоспечені батьки Сімба і Б'юті з дитинства жили в одній клітці і, на диво, дружили. Як розповів власник звіринця Хуан Ко-Нань, "звичайно, коли лева і тигра тримають разом, вони дуже агресивно ставляться один до одного, але ці двоє жили разом з дитинства".

Власника приватного звіринця, де народилися лігри, можуть звинуватити в порушенні закону: в Тайвані вирощування і схрещування рідкісних тварин заборонено.

 

Якщо в результаті розслідування власника зоопарку визнають винним, йому доведеться виплатити штраф у розмірі більше 1500 доларів США.

Лігр - помісь лева і тигриці. Самки лігри можуть давати потомство, що незвично для гібридів. Особини лігри ростуть все життя і до старості можуть досягати розмірів до 3 метрів в довжину (без урахування хвоста).powered by lun.ua