Україну визнали найкращою серед бідних

12
17 серпня 2010

Україну визнано країною з найбільш високим рівнем життя серед країн з низьким рівнем доходу. У тій же категорії, але серед середніх країн, перемагає Куба, а між середніх і великих - Австралія та Німеччина.

Україну також визнали найбільш грамотною країною серед держав з низьким рівнем доходу поряд з Албанією - грамотними є 99% населення.

В Україні грамотою володіють 99% населення. Фото з dneproveloklub.dp.ua

Тим часом серед великих країн найбільш грамотною визнано Японію, хоча ця країна витрачає на освіту лише близько 3,5% свого ВВП, у той час, як США - більше 5%.

Найкращою країною у світі було визнано Фінляндію, за нею йде Швейцарія і Швеція. До десятки найкращих входять також Австралія, Люксембург, Норвегія, Канада, Голландія, Японія і Данія.

Найкращою серед 100 країн у світі визнано Фінляндію. Фото з oursurprisingworld.com

США посідає 11 позицію, Німеччина - 12, Великобританія - 14, а Франція - 16 рядок. Найуспішнішою країною у Північній та Східній Європі є Чехія (25 місце), потім Хорватія (28 місце) і Польща (29 місце).

Польща займає 29 місце, Естонія - 32, Латвія - 36, Україна - 49, а Росія - 51 місце після Куби. Список замикає Буркіна-Фасо.

Раніше у рейтингу найщасливіших країн світу Україна посіла 73-е місце. Цю позицію країна ділить з ще п'ятьма державами: Росією, Румунією, Словаччиною, ПАР та Ліваном.

21% людей у нас вважають себе щасливими, 26% - нещасними, 53% - борються з життєвими труднощами.

За матеріалами "Дзеркала тижня"powered by lun.ua