Матір намагалася продати свою доньку за 60 тисяч гривень

61
18 серпня 2010

На Буковині молдаванка намагалась продати свою дочку за 60 тисяч гривень. Потенційному покупцю вона дала на роздуми мало часу, бо в іншому випадку вона могла продати нирку своєї доньки за 50 тисяч гривень, передає ТСН.

В Україну з Молдови Зінаїда потрапила нелегально, її мати перевела через кордон. Щоби разом із дочкою жебракувати на буковинських базарах та вокзалах.

В Україні жінку два рази засуджували за крадіжку. Поки правоохоронці збирали потрібні для порушення кримінальної справи документи, матір з донькою помістили у притулок із вільним пересуванням.

Якось, гуляючи, іноземки познайомилися з випадковою перехожою. Та жалілася, що не має дітей. Людмила запропонувала свою дочку. На роздуми дала тільки один день, інакше вона продала б нирку доньки.

У Молдові це не поодинокі випадки. Є цілі села, де жителі села ходять з однією ниркою.

Жінка, якій запропонували дитину, звернулася до міліції, яка у свою чергу підготувала операцію по затриманню. В машині жінка передала гроші громадянці Молдови. Вона їх перерахувала. Віддала свою дочку жінці.

Згодом, Людмила визнала свою провину, кажуть правоохоронці. Проти неї порушили кримінальну справу і можуть посадити років на п'ятнадцять.

Її доньці Зінаїді лише дев'ять, але вона розуміє, що мати її зрадила, кажуть вихователі притулку.

Дитина знаходиться в замкненому стані. Вона розуміє, що з нею щось погане сталося, але що саме - дитина не усвідомлює. Коли тема заходить про маму, все - вона далі не хоче розмовляти.

Дівчинку найімовірніше повернуть до Молдови, до бабусі.