Під час кориди бик заскочив на трибуну. Відео

57
23 серпня 2010

Здавалося, своєю мішенню розлючена тварина обрала чоловіка у червоній англійській футболці.

Сперши підборіддя на руку та насолоджуючись іспанським сонечком, цей глядач не підозрював, що вже за кілька секунд він упритул зустрінеться із розлюченим звіром.

Чоловік муситиме чимдуж тікати, рятуючи своє життя, коли 450-кілограмовий бик перестрибне через огорожу арени й накинеться на глядачів, пише The Daily Mail.

Як відомо, попри вислів "наче червона ганчірка для бика", ці тварини є дальтоніками, й реагують не на червоний колір, а на рух, вимахування плащем матадора.

Втім, здавалося, бик націлився саме на чоловіка у червоному, хоча на трибунах того фатального дня перебувало 3,5 тисячі осіб.

Попередні дві спроби бика перестрибнути через огорожу виявилися невдалими. Він ушкодив ріг, тож його мали відвести до стійла та замінити на іншого. Тоді-то тварина стрибнула утретє і їй вдалося дістатися до глядачів.

"Бик підняв мене та жбурнув об сидіння", - згадує постраждалий глядач Інакі Сунсаррен.

Один відважний глядач навіть вхопив бика за хвіст, аби затримати його. Паніка тривала лише декілька хвилин, після чого бика врешті вдалося залигати. Пізніше тварину убили.

Того дня поранень зазнали 40 осіб. Серед найтяжче постраждалих виявився 10-річний хлопчик із серйозним ушкодженням живота та чоловік, який дістав удар рогом у спину. П'ятьох постраждалих доправили до лікарні у Памп лону - місто, відоме щорічним "бігом биків" на честь свята Сан Фермін.

Ця подія сталася якраз тоді, коли в Іспанії точаться палкі дебати з приводу заборони кориди. Першою провінцією, де було заборонено цю традиційну національну розвагу, стала Каталонія.