Російський вчений відкрив еліксир молодості

14
16 вересня 2010

У Росії розроблений антиоксидант, який зупиняє поступове погіршення здоров'я, що супроводжує старіння, пишуть Дни.ру з посиланням на Russia Today.

Це відкриття зробив російський професор Володимир Скулачов з інституту фізико-хімічної біології Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова.

Як розповів учений, кисень в організмі людини в 99% випадків перетворюється на нешкідливу воду, а 1%, що залишився, припадає на супероксид, який призводить до появи дуже токсичних речовин. Щоб убезпечитись від цієї отрути, необхідно було знайти антиоксидант, що зупиняє процес, а, отже, саме старіння.

Реклама:

Досліди на тваринах показали високу ефективність винайденого Скулачовим препарату. Так, з двох щурів одного посліду та тварина, яка отримувала антиоксидант, виглядає набагато енергійніше, ніж друга, контрольна, яка вже близька до природної смерті.

Науковець також випробував еліксир на собі, виробивши з нього очні краплі. Через півроку застосування медики констатували, що наявна раніше у професора катаракта зникла.

"Це дуже реалістично, тому що було доведено, що шкода від процесів окислення величезна, але у нас немає такого антиоксиданту, який отримав Скулачов. ... І він... йому належить сам термін" біоенергетика ". Він, безсумнівно, кращий у світі біохімік, біоенергетик", - прокоментував відкриття нобелівський лауреат, доктор медицини і професор Рокфеллерівського університету Гюнтер Блобель.

Робота зі створення антиоксиданту зайняла більше 40 років, протягом яких основною складністю стало усунення можливих побічних ефектів препарату.

Наразі роботи підходять до завершення, і вже через кілька років можна чекати запуску "еліксиру молодості" у виробництво.Реклама: