Стартував проект Фонду Вакарчука "3D: Dумай! Dій! Dопомагай!"

— 16 вересня 2010, 11:34

У середу, 15-го вересня відбулася прес-конференція з приводу старту нової соціальної ініціативи "3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!" фонду Святослава Вакарчука "Люди Майбутнього".

Одним із етапів 3D-Проекту є збір коштів громадою на закупівлю комп'ютерного класу для дитбудинку їхньої області. Це не лише добра справа, а й зразок спільної дії для вирішення певної проблеми у регіоні.

"Ми сподіваємось, що наш принцип спільної дії, який ми започаткували в попередніх проектах, повною мірою проявиться тут, оскільки від бажання волонтерів та небайдужих людей долучатися до 3D-Проекту буде залежати його успіх. Дуже хотів би, щоб у результаті вихованці дитбудинків отримали нові знання, а також доступ до нових технологій, яких їм часто так не вистачає", - зауважив засновник Фонду Святослав Вакарчук.

Розуміючи високий ступінь недовіри соціуму до благодійності, фонд "Люди Майбутнього" вперше в Україні запроваджує прозорий механізм надання доброчинної допомоги. Для цього створено спеціальний web-інтерфейс, який відображає динаміку надходження та використання коштів.

[L]В межах прес-конференції відбулася візуальна презентація цієї системи, завдяки якій кожен, хто надіслав кошти, практично в реальному часі, має можливість відстежити процес їх надходження, а згодом отримати звіт про їх цільове використання.

У найближчій перспективі, функціональність web-інтерфейсу, планується розширити та запропонувати іншим громадським організаціям, зокрема створивши незалежну опікунську раду із авторитетних представників третього сектору. Це, на думку організаторів, значно полегшить процес прозорості фандрейзингу, а відтак допоможе організаціям легше акумульовувати кошти на свої благочинні ініціативи.

Голова правління Фонду Юрій Герасименко та засновник Фонду Святослав Вакарчук

Іншим профілюючим напрямком Проекту є волонтерство. У липні було розпочато мобілізаційну кампанію, спрямовану на формування освіченої та дієвої спільноти волонтерів. Йдеться про активну молодь, котра готова ділитись своїми знаннями та часом, може стати другом та порадником для вихованців інтернатів.

Для тих, хто зголоситься, у жовтні проводитиметься спеціалізована підготовка, програма якої включає особливості роботи з вихованцями дитячих будинків.

"3D-Проект уже не належить суто команді Фонду, адже до його появи спричинилися, без перебільшення, сотні людей - лише офіційних партнерів майже три десятки! А ще ж волонтери, кількість яких щодня збільшується і скоро сягне півтисячі - і це тільки початок. Для нас це велика втіха, і в той же час - велика відповідальність, тому ми прагнемо робити усе прозоро та якнайкраще", - зауважив Голова правління Фонду Юрій Герасименко.

Щоб приєднатися до Команди 3D потрібно заповнивши анкету на сайті Фонду http://www.peopleofthefuture.org.ua/.

Реклама:

Головне сьогодні