Нацрада хоче заборонити "лохотрони"

6
23 вересня 2010

"Я в цьому бачу недоброякісне ведення господарської діяльності. Ми будемо жорстко стежити за виконанням законодавства і найближчим часом приймемо рішення про заборону цих онлайн-історій", - заявила перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко.

Сам же голова Нацради Володимир Манжосов нагадав, що у Верховній Раді зареєстрований і відповідний законопроект.

За словами пані Головатенко, тема інтерактивних ігор обговорювалася на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування законності розподілу частот під головуванням Інни Богословської 21 вересня.

Реклама:

Також народні депутати звернули увагу на те, що Нацрада не виконує функції контролю за поширенням еротичних програм.

"Є ситуація, коли Національна рада під час перевірки цікавиться трансляцією фільму з ознаками еротики чи порнографії, канал показує прокатне посвідчення, видане Мінкультом", - зазначила Оксана Головатенко.

Зважаючи на обурення депутатів, Нацрада серйозно поставиться до боротьби з еротикою. "Це питання діалогу з прокатною комісією Мінкульту, яка присвоює значки доступу", - пояснила вона, яким чином регулятор має намір боротися.

У засіданні слідчої комісії взяли участь Володимир Манжосов, Оксана Головатенко, Лариса Мудрак, Оксана Єлманова і Микола Фартушний.

За матеріалами ТелекритикиРеклама: