У Львові заборонили продаж алкоголю вночі

— 24 вересня 2010, 17:12

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення, яким заборонено продавати алкоголь, в тому числі й пиво, з 22 години вечора до 10 ранку.

Йдеться про продаж алкоголю у стаціонарних об'єктах торгівлі та малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства.

Директор департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич пояснила, що мерія не вперше порушує це питання.

Зокрема, торік було прийнято відповідні рішення про обмеження продажу алкоголю біля шкіл. Однак органи прокуратури їх скасували.

[L]

Згодом було рішення про обмеження продажу алкоголю біля навчальних корпусів Львівської політехніки, і знову прокуратура та антимонопольний комітет опротестували це рішення.

Зараз до мерії надходить багато скарг від мешканців, чий спокій порушують п'яні люди. Начальник міліції міста Львова теж підтримав це рішення, заявивши, що рівень злочинності у місті й так виріс на 38%, в тому числі у стані алкогольного сп'яніння.

Рішення має вступити в дію з наступного тижня. Мерія планує звернутися до всіх підприємств, закладів торгівлі, підтримати це.

Як пояснила Кулинич, найкращий інструмент впливу - це адмінпокарання, яке передбачає максимальний штраф 6800 гривень.

Вона переконана, що підприємці підтримають цю ініціативу і значної шкоди їм це не завдасть. Людям чи туристам, які таки прагнуть купити випивку, мер міста Садовий порадив зробити це втридорога у ресторанах. Як відомо, у Києві також виступили з такою ініціативою.

За матеріалами ZIK

Реклама:

Головне сьогодні