ДАІ хоче збільшити штрафи і обладнати свої авто алкотестерами

— 27 жовтня 2010, 13:01

Про це розповів начальник департаменту ДАІ МВС Валерій Лозовий у середу під час телефонної лінії газети "Комсомольська правда в Україні".

"Сьогодні щодня на патрулювання виїжджає близько 5 тисяч патрульних авто, відповідно така кількість приладів нам необхідна", - пояснив Валерій Лозовий.

Він наголосив, що наявність алкотестерів у кожному екіпажі ДАІ значно скоротить час оформлення ДТП з нетяжкими наслідками і дозволить оглянути водія на стан алкогольного сп'яніння.

Крім того, Лозовий повідомив, що ДАІ виступає за посилення адміністративної відповідальності за грубе порушення правил дорожнього руху.

За його словами, уже створено робочу групу з представників Мінтрансу, МВС та інших відомств, що розробляють відповідні зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення.

Голова прес-служби департаменту ДАІ Євген Кравець уточнив, що адмінвідповідальність буде збільшена за керування транспортним засобом у стані сп'яніння і за порушення правил переїзду залізниць.

Зокрема, за порушення переїзду пропонується вилучати водійське посвідчення до винесення судом відповідної міри покарання для порушника, а за керування автомобілем у нетверезому стані - значно збільшити штрафні санкції.

За матеріалами "Інтерфакс-Україна" та "Сегодня"

Реклама:

Головне сьогодні