У Нью-Йорку продали капці "шахрая століття"

— 15 листопада 2010, 10:34

Серед речей, які виставили на торги, були предмети антикваріату, наддорогий годинник, різні коштовності, а також капці і шкарпетки.

Навесні 2010 року Медофф визнав себе винним у шахрайстві та відмиванні грошей, а влітку одержав 150 років позбавлення волі і зараз знаходиться у федеральній в'язниці в штаті Північна Кароліна.

Завданий ним збиток оцінюється в суму від 50 до 65 мільярдів доларів, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Доходи від цього і наступного аукціону, що повинен пройти у Флориді, будуть перераховані трьом тисячам клієнтам, що втратили гроші через махінації Медоффа.

На аукціоні виставляли речі, що американська поліція конфіскувала відразу після арешту Медоффа.

ВІДЕО ДНЯ

Найдорожчим лотом стала каблучка дружини Медоффа з діамантом у 10,5 карат. Її продали за 550 тисяч доларів.

Піаніст-аматор Джон Роджер придбав рояль 1917 року, що належав Медоффу, за 42 тисячі доларів, що в шість разів більше за стартову ціну.

"У мене не має потреби у роялях, але у цього своя історія. Такий інструмент безсумнівно привертатиме увагу", - зізнався піаніст.

Серед менш дорогих лотів був набір з 120 рідкісних поштових марок, більше двохсот рідкісних монет і банкнот з усього світу і домашні капці з ініціалами скандального фінансиста.

Нью-Йоркський аукціон став першим із серії запланованих. Наступні торги, на яких увазі покупців буде запропоновано ряд інших речей "шахрая століття", пройдуть в американському штаті Флорида.

Реклама:

Головне сьогодні