У Нью-Йорку продали капці "шахрая століття"

13
15 листопада 2010

Серед речей, які виставили на торги, були предмети антикваріату, наддорогий годинник, різні коштовності, а також капці і шкарпетки.

Навесні 2010 року Медофф визнав себе винним у шахрайстві та відмиванні грошей, а влітку одержав 150 років позбавлення волі і зараз знаходиться у федеральній в'язниці в штаті Північна Кароліна.

Завданий ним збиток оцінюється в суму від 50 до 65 мільярдів доларів, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Доходи від цього і наступного аукціону, що повинен пройти у Флориді, будуть перераховані трьом тисячам клієнтам, що втратили гроші через махінації Медоффа.

На аукціоні виставляли речі, що американська поліція конфіскувала відразу після арешту Медоффа.

Найдорожчим лотом стала каблучка дружини Медоффа з діамантом у 10,5 карат. Її продали за 550 тисяч доларів.

Піаніст-аматор Джон Роджер придбав рояль 1917 року, що належав Медоффу, за 42 тисячі доларів, що в шість разів більше за стартову ціну.

"У мене не має потреби у роялях, але у цього своя історія. Такий інструмент безсумнівно привертатиме увагу", - зізнався піаніст.

Серед менш дорогих лотів був набір з 120 рідкісних поштових марок, більше двохсот рідкісних монет і банкнот з усього світу і домашні капці з ініціалами скандального фінансиста.

Нью-Йоркський аукціон став першим із серії запланованих. Наступні торги, на яких увазі покупців буде запропоновано ряд інших речей "шахрая століття", пройдуть в американському штаті Флорида.