У США на розпродажі ледь не затоптали чоловіка. Відео

9
29 листопада 2010

П'ятниця передсвяткових розпродажів могла ознаменуватися трагедією. В американському місті Баффало оскаженілий натовп покупців ледь не затоптав чоловіка.

На шокуючому відео видно, як людська хвиля підминає нещасного чоловіка, його крики заледве чути. "У той момент я подумав, я не хочу помирати тут на підлозі", - згадує чоловік.

Постраждалого врятували співробітники служби безпеки, яким вдалося дістатися до нього крізь натовп. Чоловіка доправили до лікарні, повідомляє The Daily Mail.

Цей жахливий інцидент став одним із багатьох спалахів насильства, що відбулися по всій Америці, коли мільйони "мисливців за знижками" щодуху кинулися до магазинів.

Свято Дня подяки було затьмарене тотальним покупецьким безумством у гонитві за зниженими цінами.

Частина лос-анджелеського торгівельного центру Los Cerritos була зачинена внаслідок бійки, що спалахнула о пів на третю ночі. Інцидент стався в зоні закладів харчування під час заходу з промовистою назвою "Опівнічне безумство".

У магазині мережі Walmart в Індіанаполісі покупці звинуватили жінку в тому, що вона намагається пройти до каси без черги. Якраз нагодився офіцер поліції та конфлікт закінчився арештом порушниці.

Ще одну 21-річну пані правоохоронці затримали в іграшковій крамниці Toys R Us у Вісконсині після того, як вона погрожувала вогнепальною зброєю іншим покупцям. Причиною цієї сварки також стали звинувачення в порушенні черги.

Втім, за попередніми підрахунками, хвиля насильства в магазинах не завадить американцям витратити на святкових розпродажах 450 мільярдів доларів, істотно піджививши тим самим економіку США.

Аналітики та експерти з роздрібної торгівлі передрікають, що цьогорічний сезон передсвяткового шопінгу буде найкращим за останні три роки, що є певною ознакою покращення стану економіки.