Оператори готові відключати "чорні" і "сірі" мобілки

— 1 грудня 2010, 16:00

Зокрема, відключеними від операторів можуть бути ті мобілки, чиї коди IMEI не внесені до державної базу, так званих телефонів "чорного" і "сірого" списку.

Про це у середу повідомив голова Українського державного центру радіочастот (УДЦР) Павло Слободянюк, пише ЛІГАБізнесІнформ.

У своєму виступі на телеком-секції форуму "Гроші та технології: рішення для бізнесу" Слободянюк також зазначив, що за дев'ять місяців цього року суб'єктами господарювання було подано 3500 заявок на ввезення практично 7,5 мільйонів радіоелектронних засобів. Саме таке кількість легальних радіоелектронних засобів, ввезених на територію України у 2010 році.

Раніше Український державний центр радіочастот повідомив про те, що з 31-го серпня почалося комплексне тестування системи синхронізації обміну інформацією між інформаційною системою обліку мобільних телефонів на території України ІСОМТ та мережами українських телеком-операторів.

Фахівці центру та ТОВ "Науково-виробнича фірма" Українські інформаційні системи "провели навчання з тими представниками операторів "Київстар", МТС, "Голден Телеком", УРС, "Астеліт", "Utel", які будуть працювати з абонентськими пунктами доступу обладнання EIR операторів до узагальненої бази даних ІМЕІ мобільних терміналів системи ІСОМТ.

Дані роботи проводяться, щоб почати автоматичне взаємодія між реєстром кодів ІМЕІ, який веде центр, і обладнанням мереж операторів. Вони спрямовані на те, щоб не допустити використання на території України не дозволених до експлуатації телефонів (що знаходяться в "сірих" і "чорних" списках).

Реклама:

Головне сьогодні