Forbes: найхимерніші будинки на продаж

Список найнезвичніших будинків, виставлених на продаж, було складено за допомогою авторитетних експертів з нерухомості, таких як Realtor.com, Sotheby's International та Coldwell Banker, повідомляє Forbes.

Ранчо Кейв Пелес (Печерний палац) продається за 675 тисяч доларів. Домівка вбудована в печеру в скелі та має розкішний краєвид на каньйон у Монтічелло, штат Юта.

Ранчо Кейв Пелес

Облаштувати собі домівку в Об'єднаній методистській церкві Святого Джона можна за 1,5 мільйонів доларів. Споруда, виставлена на продаж, знаходиться в Далласі, штат Техас

Колишня церква налічує 11 спалень та має вітражні вікна. Клірос перетворився на домашній театр, а кухня розташувалася навкруг вівтаря.

Об'єднана методистська церква Святого Джона

Футуристичний "дім-гриб" або "Ensculptic" - скорочення від "екологічна скульптура в пластику" - зведений в Міннетріста, штат Міннесота.

Дивовижний будинок, зведений у 1969-му році, нині продається за 194 тисячі доларів. Будівля з круглими вікнами та вигнутими стінами виготовлена з поліуретану, брезенту та дротяної сітки.

Ensculptic

Оселитися на старовинній пожежній станції Нью-Йорку покупець зможе, виклавши 11 мільйонів доларів. Станцію збудовано в 1871-му році, через її парадний вхід з легкістю пройде як кінь, так і екіпаж. Позаду будівлі, відповідно, розташована й конюшня.

Cтаровинна пожежна станція Нью-Йорку

Ракетна шахта, розташована на території парку Адірондак у штаті Нью-Йорк, за часів Холодної війни слугувала домівкою для ракети Atlas F. Нині її перетворено на розкішне двоповерхове помешкання, в якому можна успішно пересидіти ядерний апокаліпсис.

Бетонні стіни споруди, завтовшки більше 90 сантиметрів, зміцнені сталевою сіткою. Згори над шахтою знаходиться дерев'яний будиночок на 186 квадратних метрів. Поряд є навіть смуга для приватного літака.

Домівка у ракетній шахті

Як запевняє один із нинішніх власників шахти, від попереднього "квартиранта" в ній не лишилося ніякого радіаційного забруднення. Незвичну нерухомість бажаючі можуть придбати за 2,3 мільйонів доларів.

Помешкання Holmby Hills Estate, вартістю в 28,5 мільйонів доларів, розташоване над лос-анджелеським нічним клубом. До розважального закладу його майбутні власники матимуть змогу потрапляти просто через власний вхід.

Holmby Hills Estate

Житло в стилі шахтарської епохи, Будинок Калечо в Брекенрідж, штат Колорадо, продається за 2,79 мільйонів доларів. Дім збудований з переробленого металу, підлога в ньому зроблена з дощок. Між поверхами будинку їздить шахтовий підйомник.

Будинок Калечо в Брекенрідж

Дім Енніс, побудований в стилі храмів майя, глядачі мали змогу побачити у фантастичній стрічці 1982-го року "Той, що біжить по лезу".

Будинок, що знаходиться в Лос-Анджелесі, нині можна придбати за 7,5 мільйонів доларів.

Дім Енніс

Будівництво палацу Кренцдорф у горах коло міста Джонсон-Сіті, штат Теннесі, тривало 10 років. Його прототипом став іспанський Паласіо де ла Магдалена.

Ціна, за яку можна стати власником цієї споруди зараз - 19,5 мільйонів доларів.

Кренцдорф

Дім Унабомбера - терориста, математика та анархіста Теда Казінскі. Сам господар нині відбуває довічне ув'язнення, а його хатина в Лінкольні, штат Монтана, продається за 69,5 тисяч доларів.

Дім Унабомбера

Усі фото з сайтів нерухомості

Реклама:

Головне сьогодні