Гола жінка застрягла у сміттєпроводі між поверхами. Відео

— 18 січня 2011, 16:52

Свідками незвичайної події стали мешканці одного з будинків у російському Волгограді. Вночі, коли люди вже спали, їх розбудили жіночі крики про допомогу.

Як виявилося, доносилися вони із сміттєпроводу, в якому застрягла 41-річна волгоградка. Жінка була напівоголена і вибратися з труби самостійно не могла.

Розгублені очевидці одразу ж повідомили про НП в міліцію. А ті, у свою чергу, викликали на місце рятувальників, пише ТСН.

"Бригаді довелося частково демонтувати трубу сміттєпроводу між 8 і 9 поверхами і піднімати звідти жінку за допомогою альпіністського спорядження. Як вона там опинилася, пояснити вона не змогла. Швидше за все, постраждала впала вниз з технічного поверху. Рятувальники передали її лікарям "швидкої" для огляду і госпіталізації, - розповів представник служби порятунку.

Він зазначив, що жінка не була особливо субтильною, тому припущення про те, що вона впала в отвір сміттєвого бака випадково, вони навіть не розглядали - вона туди просто би не влізла.

Пізніше виявилося, що жінка була в стані сильного алкогольного сп'яніння. У лікарні вона розповіла, що страждає на агорафобію (страх відкритого простору). За її словами, вона вийшла з квартири і захотіла десь сховатися: найкращим місцем для цього виявилася труба сміттєпроводу. Чому їй закортіло вийти у під'їзд в оголеному стані, не повідомляється.

Реклама:

Головне сьогодні