Хор хлопчиків виконує "Мурку". Відео

— 21 лютого 2011, 11:28

Ті, хто вигадали такий виступ дітей, заявляють, що у такий спосіб намагалися висміяти фестиваль блатної пісні "Чорна роза", який щороку відбувається в місті Іваново.

Один із інтернет-сайтів вирішив зіронізувати на адресу фестивалю, показавши його абсурдність і непотрібність. І розмістив на інтернет-сторінці відео із підписом про те, що хор хлопчиків міста Перм вітає фестиваль "Чорна роза".

Після появи відеоролика його подивилися вже близько сотні тисяч людей, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Через тиждень після цього керівники Пермського хору висловили протест, стверджуючи, що не брали участі у створенні відео і що з художнім керівником ніхто не узгоджував його появи.

Керівник хору хлопчиків Лариса Новікова твердить, що лише хотіла продемонструвати журналістові, що дитячому колективу під силу будь-який пісенний жанр.

ВІДЕО ДНЯ

У той же час, редактор інтернет-видання "Соль" Іван Колпаков твердить, що відеоролик створювався не таємно, а за згоди керівника хору.

Однак Лариса Новікова і батьки дітей мають намір звертатися за підтримкою до уповноваженого з прав дитини у Пермському краї. А комітет з питань культури адміністрації Пермі розпочав службову перевірку за фактом появи в інтернеті відеоролика.

У відповідь керівник інтернет-видання "Соль" Іван Колпаков зауважує, що пісня "Мурка" - не заборонена і її не варто розглядати як частину субкультури.

Нещодавно в Україні набув розголосу відеоролик, у якому перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін на дні народження депутата від Партії регіонів Яна Табачника також виконав "Мурку" на роялі.

Реклама:

Головне сьогодні