Чоловікам набридли домогосподарки – вчені

3
28 березня 2011

За даними нового дослідження, влада стала головним афродизіаком для сучасних чоловіків.

Дві третини сучасних чоловіків захоплюються жінками, які обіймають високі посади.

Часи, коли ідеальним вважався образ тихої домашньої жінки, давно пройшли. Тепер чоловіки переконані, що жінка повинна бути сильною, сексуальною і владною, пише Inopressa з посилання на The Daily Mail.

Експерти вважають, що це пов'язано не тільки зі зміною гендерних ролей, але і з економічними труднощами.

За даними дослідження, проведеного компанією з виробництва комп'ютерних ігор Electronic Arts, 66% чоловіків приваблюють сильні й незалежні жінки, а в категорії 30-34-річних чоловіків цей відсоток сягає 71.

Ділові жінки "часто недоступні, і це приваблює чоловіків", відзначає фахівець з відносин Джо Барнетт, коментуючи дані дослідження.

18% чоловіків шукають життєрадісних партнерок, 14% привертають такі жінки, які можуть постояти за себе. Ще 35% заявили, що їм подобаються "погані дівчата", такі як голлівудські акторки Анджеліна Джолі, Меган Фокс і уельська співачка Шарлотт Черч.

Дослідження показало, що 60% жінок теж цікавляться, перш за все, чоловіками, які обіймають високі посади. Кожна шоста також знаходить привабливими хуліганів, на зразок ірландського актора Коліна Фаррелла і шотландця Джеральда Батлера.