20 травня розпочинається Державна пiдсумкова атестацiя в 11-х класах

— 17 травня 2011, 11:40

У школах 20 травня починається Державна пiдсумкова атестацiя в 11-х класах.

Атестацiю буде проведено згiдно з листом Мiнiстерства вiд 30.12.2010 №1/9-950 "Про порядок завершення навчального року та проведення державної пiдсумкової атестацiї у загальноосвiтнiх навчальних закладах у 2010/2011 навчальному роцi", повідомляє прес-служба Мiнiстерства освiти, науки, молодi та спорту України, яку цитує Інтерфакс-Україна.

Державна пiдсумкова атестацiя проводитиметься з трьох предметiв: 20 травня з української мови (переказ, обов'язкова); 23 травня з профiльного предмета (для учнiв, якi навчаюсь у класах з профiльнiм навчанням), iсторiя України або математика (для учнiв, якi навчалася в класах унiверсального профiлю); 26 травня - за вибором учнiв.

Для одинадцятикласникiв, якi хворiли пiд час проведення Державної пiдсумкової атестацiї, за наявностi вiдповiдної медичної довiдки надається право скласти iспити в iншi термiни.

Документи про повну загальну середню освiту вручатимуть випускникам 28-31 травня 2011 року.

Конкретну дату проведення випускних вечорiв у регiонах визначатиме Мiнiстерство освiти I науки Автономної Республiки Крим, управлiння освiти i науки обласних, Київської та Севастопольської мiських державних адмiнiстрацiй.

Реклама:

Головне сьогодні