У церквах починають вимолювати дощі

— 8 червня 2011, 13:24

Парафіянам деяких храмів Рівненської області 6-8 червня був оголошений строгий піст, а у вівторок, 8 червня, розпочалися молебні про опади, повідомляють Українські новини.

Справа в тому, що в багатьох селах області за останні кілька тижнів не випало ні краплі дощу, а денна температура повітря становить вище +30 градусів. Люди побоюються за свої врожаї, на полях гинуть посіви.

"Якщо до Трійці не буде дощу, все пропаде, загине від посухи", - кажуть люди.

Через високу температуру повітря в Рівненській області горять торф'яні поля і ліси.

Як додають "Коментарі" у Полтавській та Кременчуцькій єпархіях України теж будуть молитися за сприятливу ​​погоду для вирощування врожаю

ВІДЕО ДНЯ

"Церква не залишається осторонь тоді, коли погодні умови ускладнюють працю хліборобів, як це було в минулому році. Земля наша була охоплена руйнівними стихійними лихами - неймовірною спекою і засухою", - повідомили у Полтавській єпархії УПЦ.

Згідно з розпорядженням архієпископа Полтавського і Миргородського Філіпа, тимчасово керуючого Кременчуцькою єпархією, у всіх храмах Полтавської та Кременчуцької єпархій УПЦ слід здійснювати молитовні співи про дарування сприятливої ​​погоди для вирощування врожаю ("Під час бездождiв'я").

Крім того в районних центрах, селах і селищах будуть відправляти згадані молебні в полях і служити "Чин обходження засіяних полів".

Реклама:

Головне сьогодні