Facebook тепер розпізнає обличчя на фото

— 8 червня 2011, 13:36

Про це йдеться в офіційному блозі Facebook, повідомляє Лента.ру.

У повідомленні зазначається, що в тестовому режимі функція працювала вже протягом кількох місяців, проте з 7 червня вона доступна практично всім користувачам соціальної мережі.

Tag Suggestions також пов'язана з функцією групових відміток (group tagging), яка призначена для більш швидкої і зручної обробки фотографій, що завантажуються серіями.

Нововведення, яке Facebook анонсував ще в грудні 2010 року, відразу викликало побоювання з приводу збереження особистого простору користувачів. У повідомленні підкреслюється, що з метою захисту privacy функція розпізнавання буде діяти тільки в рамках списку друзів конкретного користувача.

Крім того, люди, яким функція Tag Suggestions здається шкідливою або не потрібною, можуть відмовитися від неї, використовуючи налаштування приватності.

Facebook є найбільшою соціальною мережею в світі, вона налічує близько 600 мільйонів аккаунтів. Згідно з офіційним блогу Facebook, щодня користувачі соцмережі ставлять більше 100 мільйонів відміток на фотографіях.

З 2008 року функція розпізнавання осіб на фотографіях доступна користувачам фотосервісу Picasa, розробленого компанією Google.

В Україні станом на кінець травня цього року було зареєстровано понад 1 млн 460 тис користувачів Facebook, за цим показником ми на 64-му місці серед країн світу, додає Watcher.

Реклама:

Головне сьогодні