Сестри змагалися в анорексії 22 роки. Фото

— 16 червня 2011, 18:11

Сестри-близнючки уклали парі, коли їм було по 11 років: кожна заприсягнулась, що стане стрункішою за свою сестру. Одержимість сестер призвела до анорексії, з якою тепер не в змозі впоратися лікарі.

Приводом для початку страхітливих змагань стало необережне зауваження батька Мері і Кейт Кембелл з приводу округлих форм стегон його 11-річних дочок, пише ТСН.

У той день був покладений старт багаторічному змаганню між сестрами з Лондона. Дівчата домовилися, що зроблять все, щоб позбутися ненависних стегон, і на деякий час взагалі відмовилися від їжі.

"Я просто не могла винести, що моя сестра може робити хоч щось краще за мене! Тому, спостерігаючи, що вона худне швидше за мене, я робила все, що завгодно, тільки б досягти кращого результату. Я стала буквально одержима!", - розповіла одна з сестер Мері.

Довгий час дівчата відмовлялися слухати рідних, які намагалися переконати їх у тому, що небезпечні змагання можуть коштувати їм не тільки здоров'я, а й життя.

Сестри у дитинстві

"Через мою одержимість я втратила хлопця, роботу, майбутнє, зрештою! У мене не залишилося власного волосся, і тепер я лише на час можу залишати лікарню, оскільки перебуваю під постійним спостереженням. Лікарі вже сказали мені, що моє серце може перестати битися в будь-який момент," - розповіла, ледь стримуючи сльози, Кеті.

Дівчата не змогли позбутися від хвороби, навіть звернувшись за допомогою до фахівців. Нині Мері і Кейт самі є дипломованими медиками, але, за власним зізнанням, навіть повністю усвідомлюючи шкоду, що наноситься здоров'ю, вони вже не в змозі нічого з цим зробити.

Фото з dailymail.co.uk

Реклама:

Головне сьогодні