Україна посіла 110 місце серед неблагополучних країн

— 21 червня 2011, 10:42

Фонд миру оприлюднив щорічний рейтинг неблагополучних країн, що відображає економічне, соціальне та глобальне напруження в них.

Україна в рейтингу посіла 110 місце, обійшовши Росію - 82, Білорусь - 83 і Казахстан - 107, йдеться в повідомленні фонду, яке розміщене на його сайті.

У списку 177 країн, які оцінюються по 12 критеріям соціального, економічного і політичного напруження. Кожен індикатор має шкалу від 1 до 10 балів, від найвищого показника, який є ознакою високого рівня розвитку країни, до найнижчого, що демонструє наявність певних проблем.

Зокрема, перше місце в рейтингу найбільш неблагополучних країн вже четвертий рік поспіль очолює Сомалі завдяки слабкому законодавству, неефективній політиці управління, тероризму і високій активністі піратів, які регулярно нападають на іноземні судна.

Друге і третє місце займають Чад і Судан.

ВІДЕО ДНЯ

Вперше за всю історію рейтингу перше місце в списку найблагополучніших країн посіла Фінляндія, змістивши на одну позицію Норвегію, яка утримувала пальму першості протягом 7 років.

У першу десятку найбільш розвинених країн увійшли також Швеція, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія, Ірландія, Люксембург, Австрія та Канада.

Економічна правда
Реклама:

Головне сьогодні