Тест

Британці вважають радіо "найщасливішим" електронним ЗМІ

Радіо приносить британцям більше щастя, ніж телебачення або інтернет.

Про це пише газета Lenta.ru із посиланням на результати опитування "ЗМІ та настрій нації", проведеного Бюро радіореклами (Radio Advertising Bureau).

В опитуванні взяли участь близько тисячі респондентів. Бюро запропонувало їм визначити, яке медіа краще інших підвищує настрій і додає сил.

Найбільш "позитивним" з усіх ЗМІ виявилося радіо. Згідно з результатами дослідження, прослуховування радіопередач і музики робить людей в два рази (на 100 відсотків) щасливіше і в чотири рази (на 300 відсотків) енергійніше. У два рази менше щастя людям приносить телебачення, і в три рази менше - інтернет. Газети і журнали в опитуванні враховані не були.

Частиною дослідження став експеримент, в ході якого, вчені, за допомогою енцефалографа виміряли хвильову активність мозку випробовуваних. Учасниками експерименту стали троє чоловіків і три жінки. Енцефалограма показала, що радіо позитивно впливає на мозок.

Найпопулярнішими інформаційними радіо Великобританії є Бі-бі-сі і IBA. Популярними музичними станціями вважаються Radio Caroline, Absolute Radio, Planet Rock, Smooth Radio UK. Всього у Сполученому королівстві мовить більше 250 радіостанцій.