В Україні з'явиться щорічний фестиваль для виноробів

— 29 червня 2011, 15:30

8-10 листопада у Києві відбудеться фестиваль виноробів "Wine Fest Ukraine".

У рамках проведення цього фестивалю організатори планують проведення виставки-ярмарки виноробної продукції українських виробників для споживачів, а також цикл програм для ділової аудиторії.

На ці дні для виноробів заплановані такі заходи, як круглі столи, міжнародні конференції, відкриття спеціалізованої експозиції "Вино, як мистецтво", проведення дегустаційного конкурсу "Ukrainian Wine & Spirit Awards", ярмарок виноматеріалів, а також різні презентації та тренінги, присвячені питанням розвитку винного туризму в Україні.

Відвідати фестиваль можуть і звичайні споживачі, яких теж буде чекати спеціальна програма: можна буде продегустувати вина вітчизняних та іноземних виробників, вина виноробів-аматорів, а також придбати вподобані зразки, літературу по вину та винні аксесуари. У програму також включено проведення концертної програми, призова лотерея, різні конкурси та розважальні заходи.

Міжнародні спеціалізовані виставки "WinExpo Ukraine" та "WineTech Ukraine" відбудуться 8-10 листопада 2011 року в Міжнародному виставковому центрі м. Києва (Броварський пр-т, 15). Організатор - виставкова компанія "Експо-Юг-Сервіс".

Реклама:

Головне сьогодні