У Британії Одесу називають центром європейської секс-торгівлі

— 4 липня 2011, 16:54

Одеса перетворилася на центр торгівлі жінками, звідки вони часто потрапляють до Британії, де працюють повіями.

Про це пише британська газета Observer, повідомляє Бі-Бі-Сі.

За даними газети, саме Одесу називають потужним центром європейської секс-торгівлі, і кількість українок, яких змушують ставати повіями, у 2009 році продовжувала зростати.

Журналіст наводить слова представниці доброчинної організації, що бореться із торгівлею людьми, яка каже, що гарячий сезон вже розпочався і до Одеси вже вирушають тисячі жінок.

Когось із них обманюють, пропонуючи роботу в офісах чи на подіумі, а хтось - просто не має іншого вибору, пише видання.

Автор пише, що нові обличчя на одеських вулицях з'являються щодня. Багато з них приїжджають з віддалених селищ Молдови та невизнаного Придністров'я, бо там не мають змоги знайти роботу.

До торгівлі людьми залучені чимало людей, серед них - і міліція, і прикордонники, пише журналіст і наводить слова однієї з жінок, яка розказує, що платить міліції 50 гривень за ніч роботи. Інші - скаржаться на лупцювання, на яке міліція начебто заплющує очі.

У доброчинній організації "World Hope Ukraine", яка витягає з одеських вулиць дівчат-підлітків, розповідають про спроби продати дівчину з одеського сиротинця.

Жінок різними способами вивозять з Одеси: морем до Європи чи Туреччини, поїздом до Росії.

Автор статті припускає, що доступ на ринок торгівлі жінками має будь-який іноземець, наводячи себе як приклад: журналіст описує, як легко знайшов двох дівчат, які готові були вирушати в Британію на роботу, не уточнюючи, про що саме йдеться.

На думку британського журналіста, зупинити потік торгівлі людьми з України до Британії можна в рамках двосторонньої співпраці, яку Лондон вже ефективно застосовував у випадку з Бухарестом.

Але, як наголошує автор, планів співпрацювати так з Україною поки немає. В одеських організаціях, які борються з торгівлею людьми, журналісту сказали, що з ними ніколи не зв'язувалася британська поліція.

Реклама:

Головне сьогодні