Хижий птах намагався викрасти домашнього кота

— 18 липня 2011, 15:36

У Нью-Йорку хижий птах (червонохвостий канюк) намагався викрасти товстого домашнього кота на прізвисько Едді.

Утім, тварина виявилася занадто важкою для птаха і хижак впустив свою здобич під час польоту, пише Lenta.ru.

За словами господині білого семикілограмового Едді, коли канюк схопив її кота, він лежав на лавці на веранді біля її будинку. Вона почула, як кричить хижий птах, а коли вибігла на вулицю, то Едді вже не було на лавці. На місці, де він лежав, власниця кота виявила лише жмут шерсті та пір'я.

Жінка попрямувала на пошуки Едді і, за її зізнанням, була впевнена, що її домашній улюбленець загинув. Вона обійшла околиці і розклеїла оголошення з фотографією свого кота, не сподіваючись відшукати його живим. Однак незабаром жінці подзвонив її сусід, у чий сад впав Едді, який вислизнув з пазурів канюка. Чоловік впізнав кота по фотографії і зв'язався з його власницею.

Незабаром господиня Едді забрала його і віднесла до ветеринара. Лікар, що оглянув тварину, не знайшов у нього серйозних травм. У результаті невдалої спроби викрадення канюком Едді отримав лише кілька подряпин і порізів.

Фахівці стверджують, що випадки полювання хижих птахів на домашніх котів вельми рідкісні. Імовірно, канюк прийняв Едді за великого білого кролика, адже ці тварини входять до раціону хижих птахів. Крім кроликів канюки їдять щурів, білок і бурундуків.

Реклама:

Головне сьогодні