Єдину в Україні пустелю задіють у 20-річчі Незалежності

— 19 липня 2011, 15:01

На Херсонщині до 20-річчя Незалежності України вже вчетверте відбудеться піший перехід через єдину в Європі пустелю - "Олешківські піски".

Як повідомляє організатор акції, голова наглядової ради Асоціації підприємців Херсонської області "Регіон" Борис Сіленков, якого цитує УНІАН, перехід відбудеться 28 серпня поточного року.

Планується, що у переході візьмуть участь від 70 до 100 осіб з Криму, Миколаївської, Кіровоградської і Херсонської областей. В основному, більшість учасників переходу - представники молодіжних патріотичних політичних та громадських організацій.

Цьогорічний маршрут буде найскладнішим за всю історію піших переходів через Олешківськім піски: він проляже через центральну частину пустелі і становитиме понад 15 кілометрів. Вихід планується з передмістя Нової Каховки, фінішувати учасники переходу будуть в районі селища Раденськ (Цюрупинський район).

Нинішній перехід стане же четвертим з 2008 року. Організатор акції, який за часи свого губернаторства в області (2005-2010 рр.) започаткував проведення піших переходів через Олешківські піски для популяризації туризму на Херсонщині, планує й надалі підтримувати цю традицію.

Олешківські піски є найбільшим піщаним масивом і єдиною пустелею в Європі.

Реклама:

Головне сьогодні