Горів Нікітський ботанічний сад

— 1 серпня 2011, 10:27

У Нікітському ботанічному саду в Криму згоріло 5 гектарів сухої трави.

31 липня о 12.16 від громадян телефоном надійшло повідомлення про загорання трави у районі Нікітського ботанічного саду, що знаходиться на території Масандровської селищної ради, повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу МНС України.

Прибувши на місце пожежі, рятувальники встановили, що на двох ділянках горить трава та інші рослини на площі приблизно 1,5 га. Через сильний береговий вітер вогонь швидко розповсюджувався, гасіння пожежі ускладнював гірський рельєф місцевості.

О 14.00 в районі с. Нікіта було виявлено ще одне джерело займання площею близько 1,5 га. До місця пожежі додатково було направлено 4 пожежні відділення м. Алупка, одне відділення смт. Гаспра та 100 чоловік особового складу.

Усього на пожежі працювало 143 особи особового складу МНС України в АР Крим, 30 осіб внутрішніх військ, 20 співробітників МВС, 50 осіб берегової охорони Міноборони України, 9 працівників комунальних служб, 4 екіпажі ДАІ. Був задіяний гелікоптер МІ-8 МНС України.

Попередня причина загоряння - необережне поводження з вогнем. На місті пожежі організовано постійний моніторинг за територією.

Реклама:

Головне сьогодні