Дочка посадила на ланцюг рідного батька. Фото

— 3 серпня 2011, 13:26

Мешканці хутора Глибокий Ростовської області (Росія) влаштували жахливі тортури для старого батька. 41-річна дочка і її 48-річний чоловік посадили літнього чоловіка на ланцюг.

Як повідомляє Life News, дочка Олена що узялася доглядати за батьком після смерті матері, вчинила над ним справжні звірства.

Михайло Б. важко переживав втрату дружини. Сліпий і глухий старий весь час плутався під ногами і дратував дочку і її чоловіка. Навіть четверо онуків не звертали жодної уваги на діда.Він цілими днями блукав вулицями, не знаходячи місця в будинку дочки. У пошуках спілкування і підтримки Михайло Б. став часто заходити до сусідів, напрошуючись на чай.

Щоб старий не набридав сусідам, дочка Олена вирішила посадити його на ланцюг. Обмотавши ногу немічного старого металевими ланками ланцюга, нелюди скріпили їх болтом, а другий кінець прив'язали до дерева.

Щоб пенсіонер не засмажився в 50-градусну спеку, донька Олена поставила перед ним алюмінієву миску і дала пляшку води.

"Годували діда хлібом, іноді кашу насипали, - розповідає дільничний Юрій Ковальов. - Він цілий день сидів або лежав на матраці, який йому кинули під дерево. Він стогнав і плакав, але домашні начебто не помічали його".

На четвертий день Михайло став несамовито кричати на всю вулицю, кликати на допомогу.


Поліцейський, знайшовши прикутого старого, викликав опергрупу. Пенсіонера звільнили з полону. Сім'ю одразу затримали. Хоча сама Олена так і не зрозуміла, що зробила звірячий вчинок. Жінка впевнена, що батькові треба було "посидіти на ланцюгу у виховних цілях".

"У відношенні подружньої пари порушено кримінальну справу за статтею "Незаконне позбавлення волі", - продовжує Труфанов. - З місця події слідчим вилучено металевий ланцюг завдовжки три з половиною метри, алюмінієву чашку та півторалітрову пластикова пляшку.

Наразі виснажений пенсіонер знаходиться в лікарні. "Йому все ще здається, що він там, на ланцюгу під сонцем. Він лише просить їсти весь час, наче довго-довго його ніхто не годував. І плаче, відвернувшись до стіни", - додають медики.
Реклама:

Головне сьогодні