Хакери хочуть знищити Facebook

2
10 серпня 2011

Хакерська група, що називає себе Anonymous, оприлюднила заяву про свої плани щодо знищення найбільшої соцмережі в світі - Facebook.

Як пише Watcher.com.ua, відповідна заява була опублікована у вигляді відеоролику на сервісі Youtube близько місяця тому, проте увагу світових ЗМІ привернула лише на початку серпня.

Хакери звинуватили Facebook у численних порушеннях приватності та співпраці з владою різних країн. Як йдеться у заяві, соціальна мережа зберігає дані навіть після видалення екаунтів, і надає інформацію про людей владі та компаніям з інформаційної безпеки.

Якщо вірити цій публікації, то хакери хочуть знищити Facebook 5 листопада - у так звану ніч Гая Фокса, історичного персонажа, образ якого було використано у фільмі "V - означає вендетта", і який є одним з символів групи Anonymous. Втім, як згодом повідомили у офіційному твітері хакерів, не всі з групи згодні з цим питанням - схоже, що воно спричинило розкол між ними.

Anonymous стала відомою після численних атак на провідні компанії та державні організації світу. Минулої осені хакери атакували сайти Visa, Amazon i Bank of America, після того як ті відмовилися обслуговувати проект Wikileaks.

Буквально кілька днів тому анонімуси повалили сайт міністерства внутрішніх справ Сирії, де зараз відбуваються кровопролитні протистояння влади та народу.powered by lun.ua