Які вузи обрали відмінники

11
11 серпня 2011

Про це повідомила голова правління Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська, яку цитує УНІАН.

За її словами, на першому місці за популярністю серед абітурієнтів, що отримали 200-бальний результат зовнішнього незалежного оцінювання, посідає Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, куди подано 644 заяви.

Айвазовська зазначила, що на другому місці в цьому рейтингу - НУ "Києво-Могилянська академія" (512 заяв), на третьому - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (381 заява), на четвертому - Львівський національний університет ім.І.Франка (357 заяв), на п'ятому - КНЕУ ім. В.Гетьмана (252 заяви).

Айвазовська також оприлюднила рейтинг вищих навчальних закладів, що користуються попитом в учасників вступної кампанії, які з різних причин не складають тестування, а мають право бути оціненими під час традиційного іспиту.

За її словами, на першому місці - Бердянський університет менеджменту і бізнесу (498 заяв), далі - Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (422 заяви), Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова (345 заяв), Криворізький технічний університет (325 заяв), Уманський державний педагогічний університет ім.П.Тичини (263 заяви).